Baza firm

Kalkulator mas

Przelicznik miar

Newsletter

Dopisz się do newslettera, aby otrzymywać najświeższe info-
rmacje wprost na Twój e-mail.

Kursy walut

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2020-08-10
USD 3,7393 +0,24%
EUR 4,4023 -0,26%
CHF 4,0843 -0,03%
GBP 4,8904 +0,05%
Wspierane przez Money.pl
Chcę dodać: 
Jesteś w: Strona główna » News » News

Webinar: Jak się zmienia oświetlenie w Przemyśle 4.0

2020-07-06


Nowoczesne technologie usprawniają oświetlenie hal produkcyjnych i magazynów. Poprawiają komfort pracy i redukują koszty operacyjne fabryk. Jak internet rzeczy wspomaga dziś systemy oświetleniowe, a jak będą one działać za 5 lat? Zobacz - już 8 lipca kolejny webinar z cyklu "Przemysł 4.0 - Made in Wroclaw #3". Zapisy trwają. 


O innowacjach w systemach sterowania oświetleniem hal opowiedzą podczas webinaru specjaliści z wrocławskiej spółki Luxon Led, najszybciej rosnącej firmy oświetleniowej wg rankingu Deloitte Fast 50 CE i Financial Times 1000. 


W trakcie webinaru "Systemy sterowania oświetleniem od 2016 roku do 2026" Zobaczymy dwa case studies wdrożeń systemów oświetleniowych - w halach Elektrociepłowni Siekierki i firmy Kramp, międzynarodowego dystrybutora części zamiennych do maszyn rolniczych.


- Modernizacja tradycyjnego oświetlenia w czterech halach magazynowych Kramp na oprawy w technologii led pozwoliła uzyskać 50% oszczędności na zużyciu energii - mówi Rafał Wdowikowski, kierownik wsparcia technicznego w Luxon Led. - Inteligentne czujniki obecności zastosowane w alejkach wysokiego składowania i przestrzeniach otwartych współpracują z sensorami stałego natężenia oświetlenia. Takie rozwiązanie pozwoliło ograniczyć zużycie energii o dodatkowe 40%. Sterowanie manualne z paneli i przycisków jest możliwe z wielu punktów na obiekcie. Dodatkowo można zarządzać oświetleniem z poziomu przeglądarki internetowej czy smartfona.


Bezpłatna rejestracja na webinar jest dostępna na stronie:
https://bit.ly/2Nph2H4

Podczas webinaru specjaliści Luxon Led opowiedzą również o innowacjach w systemach sterowania oświetleniem, w tym ich ewolucję w systemy IoT (internet rzeczy).


- Dzięki tej podróży w czasie zarówno właściciele, kierownicy utrzymania ruchu czy dyrektorzy fabryk będą mogli ocenić, jakie technologie gotowe są już do wdrożeń. W trakcie webinaru podpowiemy na co zwracać uwagę przy ich implementacji i jak dobrać strategie sterowania oświetleniem - dodaje Maciej Szott, współwłaściciel i członek zarządu Luxon Led.


To kolejny webinar z cyklu Przemysł 4.0 - Made in Wrocław na temat trendów w sektorze produkcyjnym. Program internetowych wydarzeń zawiera dyskusje na temat nowoczesnych technologii, nowych modeli biznesowych w przemyśle 4.0, wprowadzania zmian w kulturze organizacyjnej. Na prelekcje i dyskusje zapraszani są doświadczeni menadżerowie zakładów produkcyjnych, inżynierowie, środowisko naukowe i akademickie.


Dotychczas w wydarzeniach wzięli udział prelegenci m.in. z firm Volkswagen, Fanuc, Polpharma. Nagrania z poprzednich wydarzeń dostępne są tutaj: https://bit.ly/2Nph2H4

Organizatorami cyklu Przemysł 4.0 - Made in Wrocław są Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej,  Platforma Przemysłu Przyszłości i firma Stermedia.ai. Patronat medialny objęła redakcja magazynu i portalu Production Manager.