Baza firm

Kalkulator mas

Przelicznik miar

Newsletter

Dopisz się do newslettera, aby otrzymywać najświeższe info-
rmacje wprost na Twój e-mail.

Kursy walut

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2020-08-14
USD 3,7227 +0,14%
EUR 4,3988 -0,05%
CHF 4,0906 +0,05%
GBP 4,8692 +0,08%
Wspierane przez Money.pl
Chcę dodać: 
Jesteś w: Strona główna » News » News

Przemysł pod znakiem cyberbezpieczeństwa

2020-06-17

Przemysł pod znakiem cyberbezpieczeństwa
Przed nami pierwsze spotkanie z cyklu ITM_talks. Już 18 czerwca o godz. 11:00 będzie można wziąć udział w dyskusji online z ekspertami branżowymi na temat cyberbezpieczeństwa w kontekście rozwoju przemysłu 4.0. Na pytanie jak nowe technologie mogą pomóc odbić się firmom po kryzysie odpowiedzą eksperci: Microsoft Polska, Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości oraz Instytutu Logistyki i Magazynowania Sieć Badawcza Łukasiewicz.
Wyjątkowe okoliczności, w których przyszło się odnaleźć małym i dużym firmom wymagają niestandardowych działań – dlatego coraz więcej przedsiębiorców z sektora przemysłowego otwiera się na nowe technologie. Transformacji cyfrowej nie da się jednak prawidłowo przeprowadzić bez zapewniania odpowiednich środków bezpieczeństwa. O nich oraz o tym w jaki sposób wykorzystać cloud computing i inne nowoczesne rozwiązania do odnalezienia się w nowej rzeczywistości opowiedzą goście ITM_talks:
• Michał Jaworski, Dyrektor Strategii Technologicznej oraz Członek Zarządu Microsoft,
• Katarzyna Nosalska, Członek Zarządu Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości,
• Dr hab. Arkadiusz Kawa, Dyrektor Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytutu Logistyki i Magazynowania.
Dyskusję poprowadzi dr inż. Krzysztof Walas z Instytutu Robotyki i Inteligencji Maszynowej Politechniki Poznańskiej.  Bezpłatna rejestracja: >>KLIK<<
– Nowa rzeczywistość wymusiła konieczność przejścia od słów do czynów – wdrożenia tu i teraz rozwiązań z zakresu przemysłu 4.0, automatyzacji i robotyzacji. Podczas cyklu spotkań online ITM_talks podzielimy się z naszymi widzami solidną dawką wiedzy, jak bezpiecznie stosować nowoczesne technologie, aby dopasować się do nowych potrzeb rynkowych. Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji na ITM_talks i oglądania pierwszej transmisji już 18 czerwca o godz. 11:00 – komentuje Anna Lemańska-Kramer, dyrektor targów ITM Industry Europe.

W programie kolejnych spotkań z cyklu ITM_talks:
• What’s next? Przemysł po pandemii oczami międzynarodowego eksperta.
• Rozwiązania szyte na miarę. Automatyzacja logistyki dla e-commerce.
• Fabryka przyszłości – jak rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki pozwalają budować firmom konkurencyjność na rynku.
Każdy zarejestrowany uczestnik ITM_talks otrzyma bezpłatne zaproszenie na targi ITM INDUSTRY EUROPE, które odbędą się 3-6 listopada 2020 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie będzie można jednocześnie zwiedzić ekspozycję: targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, 3D Solutions – targów druku i skanu 3D, Subcontracting oraz Forum Odlewniczego Focast. Wydarzeniom będzie towarzyszył dwudniowy Kongres Industry NEXT. The New Reality zaplanowany na 3-4 listopada 2020.

PARTNERZY ITM_TALKS
PARTNER GŁÓWNY
POLITECHNIKA POZNAŃSKA

PARTNERZY MERYTORYCZNI
MICROSOFT | FUNDACJA PLATFORMA PRZEMYSŁU PRZYSZŁOŚCI | SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ INSTYTUT LOGISTYKI I MAGAZYNOWANIA

ORGANIZATORZY
GRUPA MTP | ITM INDUSTRY EUROPE| MODERNLOG

Więcej na:
www.itm-europe.pl