Baza firm

Kalkulator mas

Przelicznik miar

Newsletter

Dopisz się do newslettera, aby otrzymywać najświeższe info-
rmacje wprost na Twój e-mail.

Kursy walut

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2020-07-13
USD 3,9564 -0,21%
EUR 4,4745 +0,00%
CHF 4,2006 -0,22%
GBP 4,9886 -0,11%
Wspierane przez Money.pl
Chcę dodać: 
Jesteś w: Strona główna » News » News

EuroBLECH 2020

2020-02-11

Dodatkowy pawilon wystawowy na targach.
Nowy pawilon nr 26 na terenach wystawowych w Hanowerze będzie gościł wystawców technologii łączenia oraz technologii obróbki powierzchniowej i narzędzi
26. edycja Międzynarodowych Targów Technologii Obróbki Blach EuroBLECH 2020 odbędzie się w dniach 27-30 października 2020 r. na terenach wystawowych w Hanowerze w Niemczech. Organizatorzy wystawy, firma Mack Brooks Exhibitions, zapowiedzieli pierwsze w historii poszerzenie powierzchni wystawienniczej targów EuroBLECH 2020 o dodatkowy dziewiąty pawilon. Oznacza to dalsze zwiększenie powierzchni wystawienniczej w porównaniu z poprzednią imprezą w 2018 roku, która zajmowała łącznie 89 800 metrów kwadratowych.

„Na około dziewięć miesięcy przed wystawą nadal obserwujemy bardzo duże zainteresowanie stoiskami” – wyjaśnia Evelyn Warwick, dyrektor targów EuroBLECH, w imieniu organizatora Mack Brooks Exhibitions. „Znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie pawilon 26 pozwoli nam zaoferować dodatkowe stoiska, a targi będą mogły spełnić oczekiwania wystawców chcących zaprezentować swoje najnowsze maszyny w sektorach poświęconych różnym technologiom. Dodatkowy pawilon będzie gościł wystawców technologii łączenia oraz technologii obróbki powierzchniowej i narzędzi, które wcześniej mieściły się w pawilonie 13. Dziewiąty pawilon umożliwia nam przydzielenie stoisk dodatkowym wystawcom w całym łańcuchu technologii obróbki blach reprezentowanym na targach EuroBLECH. Dodanie dziewiątego pawilonu odzwierciedla rosnące zainteresowanie stoiskami w tym największym wydarzeniu branżowym i oferuje jeszcze więcej możliwości firmom na zaprezentowanie swoich innowacji międzynarodowej publiczności” – kontynuuje Evelyn Warwick.

Dotychczas zarezerwowano ponad 95 000 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej netto na tych wiodących na świecie targach technologii obróbki blach. Oznacza to niemal 6% wzrost powierzchni stoisk w porównaniu z poprzednimi targami w 2018 roku. Najwięcej wystawców pochodzi z Niemiec, Włoch, Turcji, Chin, Szwajcarii, Holandii, Hiszpanii, Belgii, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.
Tematem przewodnim tegorocznych targów są inteligentne rozwiązania do obróbki blach
W przypadku targów EuroBLECH 2020, główne tematy reprezentują najnowsze trendy branżowe, w tym inteligentne rozwiązania do obróbki blach, a także automatyzacja i digitalizacja łańcucha produkcji w celu zwiększenia wydajności i produktywności. Dla firm wystawiających się w tej branży to ważny czas na zaprezentowanie międzynarodowej publiczności swoich maszyn, systemów i rozwiązań w zakresie produkcji sieciowej.

Co dwa lata największe na świecie targi technologii obróbki blach przyciągają najlepszych w branży profesjonalistów z całego świata. Targi są adresowane do specjalistów na wszystkich poziomach zarządzania w małych i średnich firmach, a także dużych przedsiębiorstwach ze wszystkich kluczowych sektorów przemysłu. Z uwagi na ogromną liczbę pokazów maszyn na żywo, targi EuroBLECH są uważane wśród międzynarodowych profesjonalistów w branży obróbki blach za najważniejszą imprezę, na której można znaleźć inteligentne rozwiązania i właściwe maszyny, sprzęt i materiały dla ich firm. Poprzednie targi odwiedziło w sumie 56 307 międzynarodowych gości targowych.

Targi EuroBLECH 2020 odbędą się w pawilonach 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 26 i 27 na terenach wystawowych w Hanowerze w Niemczech. Targi są dla wystawców idealną platformą do prezentowania konwencjonalnych maszyn i systemów, a także najnowszych technologii. Profil targów EuroBLECH ma wyraźnie określoną strukturę i obejmuje cały łańcuch technologii obróbki blach: blachy, półprodukty i produkty gotowe, transport bliski, demontaż, formowanie, gięcie blach, łączenie, spawanie, obróbkę rur i profili, obróbkę powierzchniową, obróbkę struktur hybrydowych, narzędzia, elementy maszyn, kontrolę jakości, systemy CAD/CAM/CIM, wyposażenie fabryk oraz badania i rozwój. Organizatorzy zalecają firmom zainteresowanym wystawieniem się na targach jak najszybsze rezerwowanie stoisk, aby zostać umieszczonym w sektorze odpowiedniej technologii.
Aktualną listę wystawców oraz dodatkowe informacje na temat targów można znaleźć na stronie
www.euroblech.com.