Baza firm

Kalkulator mas

Przelicznik miar

Newsletter

Dopisz się do newslettera, aby otrzymywać najświeższe info-
rmacje wprost na Twój e-mail.

Kursy walut

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2020-07-13
USD 3,9564 -0,21%
EUR 4,4745 +0,00%
CHF 4,2006 -0,22%
GBP 4,9886 -0,11%
Wspierane przez Money.pl
Chcę dodać: 
Jesteś w: Strona główna » News » News

Firma Seco Tools przedstawia frezy kątowe i płytki Double Turbo

2020-02-07

Z myślą o producentach pragnących uzyskać najwyższą jakość wykończenia powierzchni przy mniejszym zużyciu energii Seco Tools poszerza swoją wiodącą w branży linię frezów kątowych o nową rodzinę — Double Turbo. Dzięki swej zaawansowanej geometrii nowe frezy usprawniają operacje obróbki zgrubnej oraz obniżają zużycie energii podczas pracy ze stalą, stalą nierdzewną, żeliwem i stopami żaroodpornymi. W celu uzyskania najwyższej wydajności narzędzia wykorzystują dwustronne płytki o czterech krawędziach skrawających i najnowocześniejsze gatunki do frezowania Seco Tools.
 


Rodzina Double Turbo stanowi odpowiedź na potrzeby zarówno warsztatów, jak i zakładów produkcji masowej. System ten charakteryzuje się wysoce precyzyjną geometrią o maksymalnie dodatnim kącie linii śrubowej, która zmniejsza ryzyko wystąpienia uskoków na powierzchni i umożliwia uzyskanie imponującej, 90-stopniowej dokładności kątowej. Taka precyzja sprawia, że cykle wykańczania zostają w znacznym stopniu skrócone lub nawet całkowicie wyeliminowane. Frezy Double Turbo dostępne są w 19 wariantach metrycznych o średnicach od 32 mm do 125 mm i 19 wariantach calowych od 1,25" do 5".

Wysoce dodatnie geometrie płytek ZOMX16 zapewniają efektywne usuwanie wiórów i mniejsze siły skrawania. Skutkiem jest obniżenie poziomu wibracji, co z kolei przyczynia się do większej trwałości narzędzia i gładkiego wykończenia powierzchni.
Dwustronna konstrukcja wiąże się ze znacznym obniżeniem kosztów w przeliczeniu na krawędź. Płytki ZOMX16 dostępne są w dwóch geometriach, ME10 oraz M12, i dwóch promieniach, 0,8 oraz 1,6. Oferujemy gatunki PVD i Duratomic® CVD.

Budowa frezów kątowych Double Turbo zapewnia wydajniejsze wykorzystanie materiałów i surowców. Związane z tym obniżenie emisji gazów cieplarnianych (CO2) sprawia, że stanowią one bardziej zrównoważony i odpowiedzialny wybór.

Aby uzyskać więcej informacji na temat frezów Double Turbo oraz płytek ZOMX16, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem firmy Seco lub odwiedzić naszą stronę internetową poświęconą produktom Double Turbo.

 www.secotools.com.