Baza firm

Kalkulator mas

Przelicznik miar

Newsletter

Dopisz się do newslettera, aby otrzymywać najświeższe info-
rmacje wprost na Twój e-mail.

Kursy walut

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2019-11-14
USD 3,9011 +0,28%
EUR 4,2916 +0,15%
CHF 3,9501 +0,51%
GBP 5,0130 +0,28%
Wspierane przez Money.pl
Chcę dodać: 
Jesteś w: Strona główna » News » News

SCHUNK 15 lat w Polsce

2019-06-28

Wizje zaczynają się od pytań. Najważniejsze dla nas jest to, co możemy zrobić lepiej, by wcielić w życie innowacyjne pomysły, osiągnąć poprawę jakości produkcji i wydajności i tym samym wzmocnić pozycję rynkową naszych Klientów. Im lepiej dla Państwa – tym lepiej dla nas.
2019, to rok jubileuszowy dla firmy SCHUNK, która w Polsce prowadzi działalność już od 15 lat. Był to dla nas okres dużej aktywności i stałego rozwoju. Dzisiaj firma SCHUNK jest liderem w swojej braży. To największy na świecie dostawca systemów mocowania detalu i oprawek narzędziowych oraz lider sprzedaży systemów chwytakowych i oprzyrządowania do robotów przemysłowych.
Global Player

Firma SCHUNK została założona w 1945 przez Friedricha Schunk, jako warsztat mechaniczny, a pod kierownictwem Heinza-Dietera Schunk została liderem kompetencji i światowego rynku w swojej dziedzinie. Dzisiaj firmą kieruje trzecie pokolenie, rodzeństwo Henrik A. Schunk i Kristina I. Schunk. Ponad 3400 pracowników w dziewięciu zakładach oraz 33 spółki zależne i partnerzy dystrybucyjni w ponad 50 krajach gwarantuje intensywną obecność na rynku. Z ponad 11 tys. standardowych komponentów, SCHUNK oferuje największe na świecie portfolio w dziedzinie technologii mocowania i systemów chwytakowych. Także w erze globalizacji wysoko cenimy wartości biznesu rodzinnego, polegające na podtrzymywaniu bezpośredniego kontaktu z Klientami i poczuciu osobistej odpowiedzialności. Wyznaczamy globalne standardy dzięki duchowi pionierstwa i perfekcji. Wyzwania, przed jakimi nasza innowacyjna firma stawała podczas 70 lat pracy, są zawarte w szerokim portfolio naszych najwyższej jakości produktów i innowacji technologicznych. Są to kamienie milowe wyznaczające ścieżkę naszego rozwoju od warsztatu mechanicznego do globalnego koncernu.

15 lat w Polsce
SCHUNK INTEC Sp. z o.o. jest firmą- córką niemieckiej spółki SCHUNK GmbH & Co. KG. Polska filia powstała w połowie 2004 roku w Starej Iwicznej. Obecnie nasza siedziba mieści się w Piasecznie (k. Warszawy) z biurem regionalnym w Chorzowie. Korzystając z wieloletniego doświadczenia firmy- matki, dostarczamy na polski rynek nowoczesne rozwiązania w zakresie systemów mocowania narzędzi i przedmiotów obrabianych oraz automatyki przemysłowej.
Nasz jubileusz świętowaliśmy podczas tegorocznej edycji targów MACHTOOL, zapraszając naszych Klientów na tort i szampana oraz wręczając im podziękowania i pamiątkowe statuetki. Dziękując naszym Klientom za współpracę i pokładane w nas zaufanie, żywimy nadzieję na dalsze wspólne sukcesy i realizacje.