Baza firm

Kalkulator mas

Przelicznik miar

Newsletter

Dopisz się do newslettera, aby otrzymywać najświeższe info-
rmacje wprost na Twój e-mail.

Kursy walut

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2020-05-28
USD 4,0244 -0,64%
EUR 4,4264 -0,26%
CHF 4,1494 -0,51%
GBP 4,9316 -1,03%
Wspierane przez Money.pl
Chcę dodać: 
Jesteś w: Strona główna » News » News

Dni otwarte Ro Tec Polska zaprasza

Firma RoTec Polska zaprasza w dniach 11-12 kwietnia do swojej siedziby w Tychach na Dni Otwarte, podczas których odbędą się seminarium i warsztaty z mycia przemysłowego i odtłuszczania. 

              

 W programie będą między innymi szkolenia teoretyczne z mycia przemysłowego i odtłuszczania w przemyśle samochodowym i lotniczym, prezentacje i testy mycia na automatycznych myjkach wodnych i rozpuszczalnikowych firmy Ecoclean oraz na myjce ultradźwiękowej firmy Ultratecno. Poza tym zaprezentowane zostaną natryskowe myjki warsztatowe oraz urządzenie do czyszczenia suchym lodem firmy CRYONOMIC. Na miejscu będą również przedstawiciele firm zajmujących się doradztwem i sprzedażą w zakresie rozpuszczalników i detergentów do mycia w przemyśle. Podczas wydarzenia będzie też możliwość prezentacji maszyn wyważających SCHENCK. Program szkoleń i prezentacji pierwszego i drugiego dnia jest taki sam.

W celu wzięcia udziału w wydarzeniu należy się zarejestrować na stronie www.rotec.pl podając swoje dane oraz dane firmy.

Firma RoTec Polska jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy Ecoclean GmbH oraz wyłącznym dystrybutorem firm Ultratecno i Cryonomic. Podczas dni otwartych zaprezentowane zostaną wszystkie oferowane urządzenia do mycia i czyszczenia, odbędą się testy mycia oraz będzie możliwość obejrzenia wyważarek firmy SCHENCK RoTec.
Liczymy na to że uda się powtórzyć sukces poprzednich Dni Otwartych, na których pojawiło się około 100 klientów!

www.ecoclean-group.pl