Baza firm

Kalkulator mas

Przelicznik miar

Newsletter

Dopisz się do newslettera, aby otrzymywać najświeższe info-
rmacje wprost na Twój e-mail.

Kursy walut

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2019-10-21
USD 3,8307 -0,51%
EUR 4,2775 -0,16%
CHF 3,8899 -0,18%
GBP 4,9709 +0,08%
Wspierane przez Money.pl
Chcę dodać: 
Jesteś w: Strona główna » News » News

TIMTOS 2019


TIMTOS 2019, rekordowa edycja targów obrabiarkowych koncentrująca się wokół inteligentnych procesów produkcyjnych
Międzynarodowy Salon Obrabiarek w Tajpej, znany jako TIMTOS, odbędzie się w dniach 4 - 9 marca 2019 r. Jako jedne z największych targów maszynowych na świecie, TIMTOS zajmie cztery hale wystawowe – TWTC 1 i 3 oraz Taipei Nangang Exhibition Hall 1 i 2. TIMTOS będzie pierwszym wydarzeniem odbywającym się w hali Nangang 2, która zostanie oficjalnie otwarta podczas targów. Dzięki niej targi TIMTOS pomieszczą większą liczbę wystawców. W tej edycji udział zapowiedziało w sumie 1230 wystawców z 26 krajów, którzy zaprezentują swoje produkty na 7000 stoisk. Tym samym po raz kolejny zostanie pobity rekord i TIMTOS stanie się trzecią co do wielkości imprezą obrabiarkową na świecie w 2019 roku.
Znani na całym świecie i wpływowi gracze z branży w jednym miejscu
TIMTOS od zawsze stanowił ważną platformę dla lokalnych i międzynarodowych firm do prezentowania swoich najnowszych produktów. Służy również jako trampolina do rozszerzenia działalności na rynki azjatyckie i światowe. Z tego względu renomowane globalne korporacje, takie jak DMG MORI, MAZAK, FANUC, Mitsubishi, Heidenhain, Siemens, Bosch, Schunk, Universal Robots i Haas Automation decydują się na prezentację swoich produktów na targach TIMTOS. Co więcej, Stany Zjednoczone, Dania i Turcja w tym roku po raz pierwszy utworzą narodowe pawilony, dołączając tym samym do Niemiec, Szwajcarii i Chin, których pawilony pojawiły się już podczas poprzednich edycji targów.
Prezentacja kompletnego łańcucha dostaw i inteligentnych rozwiązań produkcyjnych
Odwiedzający TIMTOS znajdą tam produkty z każdego ogniwa łańcucha dostaw obrabiarek, a także inteligentne technologie i rozwiązania produkcyjne. Wynika to z faktu unikalnego charakteru tajwańskiego klastra obrabiarkowego, który obejmuje ponad 16 500 producentów maszyn i dostawców części, tworzących zintegrowany łańcuch dostaw. Stanowi on podstawę dla firm do produkcji wysokiej jakości precyzyjnych maszyn spełniających wymagania przemysłu lotniczego, samochodowego, medycznego, zaawansowanych technologii i elektroniki konsumenckiej. Co więcej tajwańscy producenci obrabiarek są w stanie opracować inteligentne maszyny i linie produkcyjne tak, aby dostosować się do światowych trendów.
Najnowsze trendy i rozwój Przemysłu 4.0
W odpowiedzi na czwartą rewolucję przemysłową na TIMTOS 2019 wyróżniono tematy: "Przemysł 4.0 i inteligentne wytwarzanie" oraz "Technologia SI", które poprzez prezentację cyfrowych rozwiązań integrują obrabiarki, roboty przemysłowe, czujniki, IoT, analizę dużych zbiorów danych, uczenie maszynowe i technologię sztucznej inteligencji, żeby pomóc producentom osiągnąć "współpracę człowiek-maszyna" i sprawić, by zautomatyzowane linie produkcyjne stały się bardziej wydajne i wytrzymałe. Organizatorzy zapraszają również na konferencję, podczas której eksperci branżowi i czołowi menedżerowie firm takich jak AWS, SAP, DMG MORI, Optomec, Dassault, Heidenhain, Siemens i ABB przedstawią swoje poglądy na przyszłe trendy w czterech tematach: „inteligencja maszynowa i AIoT", „wytwarzanie przyrostowe", „rewolucja w produkcji motoryzacyjnej" oraz "innowacje w produkcji lotniczej". Konferencja niewątpliwie zainspiruje graczy z branży. Więcej informacji na temat TIMTOS 2019 można znaleźć na stronie:
www.timtos.com.tw.
* Targi TIMTOS są organizowane wspólnie przez Tajwańską Radę Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) i Tajwańskie Stowarzyszenie Przemysłu Maszynowego (TAMI).

https://www.timtos.com.tw/