Baza firm

Kalkulator mas

Przelicznik miar

Newsletter

Dopisz się do newslettera, aby otrzymywać najświeższe info-
rmacje wprost na Twój e-mail.

Kursy walut

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2019-01-21
USD 3,7751 +0,15%
EUR 4,2928 -0,08%
CHF 3,7844 -0,19%
GBP 4,8457 -0,65%
Wspierane przez Money.pl
Chcę dodać: 
Jesteś w: Strona główna » News » News

FUCHS i DMG MORI partnerami technologicznymi

2017-10-20

Największy na świecie niezależny producent środków smarnych, FUCHS PETROLUB SE i DMG MORI AG, światowy lider w produkcji obrabiarek, nawiązały współpracę technologiczną w zakresie środków smarnych.

FUCHS PETROLUB i DMG MORI podpisały kontrakt mający na celu wzmocnienie relacji biznesowych, opartych przede wszystkim na przewadze technologicznej. Jako Partnerzy Technologiczni, firmy planują wspólnie rozwijać nowe środki smarne i usługi związane ściśle ze stosowaniem ich w obrabiarkach. Kolejnym celem współpracy jest dalszy rozwój rozwiązań cyfrowych w procesie produkcji i monitoringu warunków pracy zarówno maszyn, jak i całych zakładów produkcyjnych.

Nowoczesnym cieczom obróbczym stawia się dzisiaj wysokie wymagania. Ciecze przeznaczone do obróbki metalu muszą być efektywne, ekonomiczne, jednocześnie nie mogą zawierać składników szkodliwych dla zdrowia i środowiska. Każdy kolejny etap procesu obróbki metalu, dopasowanie środków myjących oraz kompatybilne z procesem, niezawodne środki antykorozyjne odgrywają kluczową rolę w efektywności zarówno jakości produktów, jak i całego procesu. Z tego powodu optymalnie dopasowane środki smarne mają tak ogromne znaczenie – wszystkie etapy procesu muszą być wzięte pod uwagę.

Dzięki kompleksowej gamie środków smarnych, wieloletniemu doświadczeniu i dążeniu firmy FUCHS do pełnego zrozumienia procesów klienta, współpraca z DMG MORI jako ekspertem w dziedzinie maszyn i urządzeń obróbczych z pewnością doprowadzi do opracowania nowoczesnych i skutecznych rozwiązań, pozwalających ograniczać koszty związane z produkcją, utrzymaniem i utylizacją, na czym skorzystają przede wszystkim użytkownicy.