Baza firm

Kalkulator mas

Przelicznik miar

Newsletter

Dopisz się do newslettera, aby otrzymywać najświeższe info-
rmacje wprost na Twój e-mail.

Kursy walut

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2018-02-22
USD 3,4009 +0,93%
EUR 4,1811 +0,60%
CHF 3,6252 +0,76%
GBP 4,7233 +0,34%
Wspierane przez Money.pl
Chcę dodać: 
Jesteś w: Strona główna » News » News

KARIERA INŻYNIERA

2017-06-03

Targi Innowacje – Technologie - Maszyny ITM Polska to największe wydarzenie przemysłowe w Polsce i jedno z najważniejszych w Europie.  Do Poznania rokrocznie przyjeżdżają specjaliści z różnych branż związanych z obróbką metali i produkcją maszyn.

Podczas tegorocznej edycji targów organizatorzy chcieli zwrócić uwagę na potencjał tkwiący w absolwentach i studentach kończących uczelnie o profilu technicznym. Ponieważ chętnie odwiedzają oni targi ITM Polska, postanowiono stworzyć platformę umożliwiającą nawiązanie kontaktu pomiędzy nimi a przedsiębiorcami poszukującymi młodych, utalentowanych osób do pracy bądź odbycia praktyk, stażu, szkolenia lub kursu w swoich firmach. Taki był cel, kiedy tworzono program „Kariera Inżyniera”, do udziału, w którym zaproszono wystawców targów ITM.

Wraz z nimi stworzono specjalną przestrzeń, gdzie najlepsi studenci uczelni technicznych z całego kraju będą mogli zapoznać się z propozycjami firm,
które widzą potencjał we współpracy z nimi.

Oferty pracy, dostępne są na stronie www.itm-polska.pl w zakładce z ofertami staży i pracy oraz zostaną udostępnione podczas targów przy głównych holach wejściowych.

ITM Polska