Baza firm

Baza firm

Kalkulator mas

Przelicznik miar

Newsletter

Dopisz się do newslettera, aby otrzymywać najświeższe info-
rmacje wprost na Twój e-mail.

Kursy walut

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2020-02-25
USD 3,9624 -0,37%
EUR 4,2996 -0,05%
CHF 4,0537 -0,01%
GBP 5,1489 +0,38%
Wspierane przez Money.pl
Chcę dodać: 
Jesteś w: Strona główna » Baza firm »
Fraza: Region: 
SCHUNK Intec Sp. z o.o.
ul. Puławska 40 A, 05-500 Piaseczno
woj. mazowieckie
tel. +48-22-7262500
fax. +48-22-7262525
e-mail: info@pl.schunk.com
www: www.pl.schunk.com

Firma działa w ponad 50 krajach na całym świecie. Znane z jakości produkty firmy SCHUNK, produkowane w 4 zakładach, są sprzedawane na całym świecie. Gęsta sieć dystrybutorów, zorientowanych na klienta filii i firm współpracujących z nami, jak również nasi specjaliści na miejscu udzielą Państwu najlepszej porady, precyzyjnego know-how, szybkiego serwisu i zagwarantują pewną dostawę.

Wizje zaczynają się od pytań. Najważniejsze z nich dla nas to: co możemy robić lepiej żeby pobudzić innowacyjne pomysły, polepszyć jakość produkcji i produktywność a przez to wzmocnić pozycję rynkową naszych klientów. Ponieważ lepiej w naszym słowniku oznacza lepiej dla Państwa. Głównymi filarami filozofii naszej firmy są: niezawodność, perfekcja we wszystkich obszarach działalności, duch pionierstwa i absolutna gotowość do działania. Także w wieku globalizacji wysoko cenimy wartość rodzinnego interesu opierającego się na bezpośrednim kontakcie z klientem i ponoszeniu personalnej odpowiedzialności. My pragniemy nie tylko zaspakajać potrzeby naszych klientów, my chcemy je przekraczać, oferować coś więcej. Dzięki 100% końcowej kontroli jakości, ciągłemu udoskonalaniu produktów i przysłowiowej kulturze troszczenia się o klienta SCHUNK czyni życzenia klienta swoimi celami. SCHUNK oferuje więcej: większą gotowość do podejmowania wyzwań i wcielania w życie idei, większe zaangażowanie w inwestycje, innowacyjne technologie, większą elastyczność w rozwiązywaniu problemów i zadań szybko rozwijającej się przyszłości. Za to odpowiadamy. Z korzyścią dla naszych klientów.

Firma Schunk Intec Sp.z o.o. powstała w 2004 r. jako przedstawiciel niemieckiej firmy SCHUNK GmbH & Co. KG na polskim rynku i prowadzi pełną obsługę handlową oraz doradczo-informacyjną w zakresie systemów mocowania narzędzi i elementów automatyki przemysłowej.
 
Oferowane przez firmę rozwiązania automatyzacji produkcji, obszerny asortyment wysoko precyzyjnych i wydajnych systemów mocowania narzędzi i przedmiotów obrabianych oraz największa na świecie oferta standardowych szczęk tokarskich znajdują odbiorców w wielu obszarach gospodarki. Produkty firmy SCHUNK są stosowane nie tylko przy budowie maszyn i urządzeń, ale również w mechanice precyzyjnej, przemyśle drzewnym, farmaceutycznym oraz przemyśle samochodowym i lotniczym.