Baza firm

Baza firm

Kalkulator mas

Przelicznik miar

Newsletter

Dopisz się do newslettera, aby otrzymywać najświeższe info-
rmacje wprost na Twój e-mail.

Kursy walut

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2020-02-25
USD 3,9624 -0,37%
EUR 4,2996 -0,05%
CHF 4,0537 -0,01%
GBP 5,1489 +0,38%
Wspierane przez Money.pl
Chcę dodać: 
Jesteś w: Strona główna » Baza firm »
Fraza: Region: 
FUCHS OIL CORPORATION (PL) Sp z.o.o.
ul. Kujawska 102, 44-101 GLIWICE
woj. dolnośląskie
tel. (032) 40-12-200
fax. (032) 40-12-255
e-mail: gliwice@fuchs-oil.pl
www: www.fuchs-oil.pl

Firma Fuchs powstała w 1931 roku w Mannheim w Niemczech. Początkowo mała rodzinna firma z czasem przekształciła się w międzynarodowy koncern – największego niezależnego światowego dostawcę środków smarnych. Koncern zatrudnia ponad 4 000 pracowników w prawie 80 firmach działających na całym świecie.

Fuchs oferuje środki smarne dla setek zastosowań. Nasze produkty stosują kierowcy samochodów osobowych, motocykliści, firmy transportowe i komunikacyjne, kopalnie, huty, producenci pojazdów i maszyn, użytkownicy maszyn budowlanych i rolniczych. Działaniem priorytetowym dla firmy jest dbałość o klienta, zaspokajanie jego potrzeb oraz dążenie do zapewnienia jak najwyższej jakości obsługi jak i dostarczanych produktów, dlatego też dokładane są wszelkie starania aby satysfakcja i korzyści ekonomiczne ze stosowanych olejów i smarów firmy Fuchs były jak najwyższe.

FUCHS OIL CORPORATION działa w Polsce ponad 20 lat. Początki działalności sięgają roku 1990. Protoplastą obecnej firmy była DELTA SILESIA. Niezwykle intensywny rozwój tego przedsiębiorstwa w ciągu czterech lat zaowocował przekształceniem w FUCHS OIL CORPORATION (PL) Sp. z o.o. i pod taką nazwą funkcjonujemy do dziś. Zatrudniamy około 140 osób w tym 30 specjalistów ds. wdrożeń działających na terenie każdego dużego miasta w kraju.

W 1996 roku w Gliwicach uruchomiliśmy nowoczesny zakład produkcyjny wraz z zapleczem laboratoryjno-badawczym i bazą magazynową. Obecnie poza gliwicką centralą w Polsce działają biura handlowe mieszczące się w Bydgoszczy, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Olsztynie.

Nasza oferta obejmuje szeroką paletę około 1000 specjalistycznych środków smarnych, spełniających – czasem niezwykle wyrafinowane – wymagania naszych klientów. Produkty te stosowane są nawet w najbardziej precyzyjnych maszynach o różnorodnej technologii zarówno w motoryzacji, przemyśle jak i rolnictwie.

Wytwarzane przez nas nowoczesne środki smarne, spełniające wysokie wymagania techniczne w różnych obszarach zainteresowań, zostały opracowane przy współpracy z użytkownikami. To właśnie wymagania stawiane przez Klientów wytyczają nasz program produkcji.

· Motoryzacja
· Rolnictwo
· Przemysł
· Usługi CPM
· Laboratorium