Baza firm

Baza firm

Kalkulator mas

Przelicznik miar

Newsletter

Dopisz się do newslettera, aby otrzymywać najświeższe info-
rmacje wprost na Twój e-mail.

Kursy walut

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2020-02-25
USD 3,9624 -0,37%
EUR 4,2996 -0,05%
CHF 4,0537 -0,01%
GBP 5,1489 +0,38%
Wspierane przez Money.pl
Chcę dodać: 
Jesteś w: Strona główna » Baza firm »
Fraza: Region: 
KIPP Polska Sp. z. o.o.
ul. Ostrowskiego 9, 53-238 Wrocław
woj. dolnośląskie
tel. +48 71 339 21 44
fax. +48 71 336 22 63
e-mail: polska@kipp.pl
www: www.kipp.pl

HEINRICH KIPP WERK wyznacza standardy swoimi rozwiązaniami w dziedzinie technologii mocującej, standardowych elementów maszyn i elementów manipulacyjnych. W 6 zakładach przedsiębiorstwa pracuje ponad 300 pracowników.

KIPP - PEWNOŚĆ I ZAUFANIE. Nasz bilans: Od ponad 100 lat jesteśmy niezawodnym partnerem w przemyśle. Rękojeść zaciskowa KIPP jest od 60 lat symbolem naszej bogatej oferty. Stale pracujemy nad trwałymi produktami wysokiej jakości w ergonomicznej formie. Katalog i witryna internetowa mają logiczną strukturę i są przejrzyście opracowane. Wszystkie dane są dostępne w mgnieniu oka. Nasi doradcy KIPP to doświadczeni eksperci, którzy razem z Państwem znajdą najlepsze dla Państwa rozwiązanie. Nasze dostawy są niezawodne, terminowe i w konkurencyjnych cenach.

KOMPETENCJE PRODUCENTA. Firma HEINRICH KIPP WERK ma swój zakład produkcyjny w Niemczech. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji oraz oddziałom handlowym rozlokowanym na całym świecie, jesteśmy zawsze blisko klienta. Nasze produkty opracowywujemy samodzielnie, testujemy je wielokrotnie w dziale kontroli jakości i w ten sposób gwarantujemy najwyższą jakość. W naszych katalogach KIPP znajdą Państwo wyłącznie produkty, co do których mamy stuprocentową pewność. Certyfikowany system zarządzania jakością spełnia najwyższe wymagania na całym świecie. Jako firma produkcyjna z Niemiec możemy zagwarantowac Państwu najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów.

Elementy manipulacyjne
Standardowe elementy maszyn
Systemy mocujące
Wykonania specjalne