Baza firm

Baza firm

Kalkulator mas

Przelicznik miar

Newsletter

Dopisz się do newslettera, aby otrzymywać najświeższe info-
rmacje wprost na Twój e-mail.

Kursy walut

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2020-02-25
USD 3,9624 -0,37%
EUR 4,2996 -0,05%
CHF 4,0537 -0,01%
GBP 5,1489 +0,38%
Wspierane przez Money.pl
Chcę dodać: 
Jesteś w: Strona główna » Baza firm »
Fraza: Region: 
ELESA+GANTER Polska
Sp. z. o.o.
ul. Nowa 23, Stara Iwiczna, 05-500 Piaseczno
woj. mazowieckie
tel. +48 22 737 7047, +48 22 737 70 07
fax. +48 22 737 7048
e-mail: egp@elesa-ganter.com.pl
www: www.elesa-ganter.pl

ELESA+GANTER jest przedsięwzięciem handlowym typu joint-venture stworzonym przez dwóch liderów w branży standardowych elementów maszyn: Elesa S.p.A (Monza, Milano, Italy) i Otto Ganter GmbH & Co. KG (Furtwangen, Germany).

Spółka obecnie swoim zasięgiem obejmuje ponad 30 krajów uprze­mysło­wio­nych. Stworzone przedstawi­cielstwa: ELESA+GANTER Austria, ELESA+GANTER Iberica (Hiszpania), ELESA+GANTER Polska, ELESA+GANTER China, ELESA+GANTER CZ (Czechy) a ostatnio ELESA+GANTER India pozwoliły na zbudowanie bezpośredniej relacji z klientami na rynku.

ELESA+GANTER POLSKA prowadzi dystrybucję i sprzedaż produktów firm macierzystych ELESA oraz GANTER na polskim rynku. Oddział rozpoczął działalność w 2001 r. Dzięki konsekwentnym wysiłkom w ostatnich latach nastąpił jego dynamiczny rozwój. Obecnie ELESA+GANTER Polska oferuje swoim klientom zarówno fachową obsługę, w ramach której udziela porad i wsparcia technicznego w zakresie sprzedaży, jak i pełny asortyment standardowych wyrobów. Dzięki ścisłej współpracy z włoskim i niemieckim działem badań i rozwoju oddział ten oferuje również rozwiązania techniczne specjalnych wykonań standardowych produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

ELESA+GANTER oferuje największy na świecie asortyment standardowych elementów maszyn. Ponadto, z uwagi na rosnące zapotrzebowanie ze strony przemysłu, firma oferuje specjalne, dostosowane do indywidualnych potrzeb wersje istniejących produktow oraz nowe rozwiązania techniczne.

Know-how w sferze produkcji oraz elastyczna, nastawiona na potrzeby klienta organizacja firmy Elesa+Ganter pozwalają na szybkie i jednocześnie efektywne pod względem ostatecznych kosztów spełnianie niestandardowych wymagań. Dotyczy to szczególnie sytuacji, gdy konieczne jest opracowanie specjalnych wersji i projektów przy zastosowaniu ogromnej liczby różnych technologii produkcyjnych.

To właśnie u nas znajdą Państwo produkty, które będą odpowiadały Państwa wymaganiom. Zapraszamy do kontaktowania się z naszą firmą – prawie wszystko jest możliwe.